Zondagmiddagen … als je alleen bent

Zondagmiddagen … als je alleen bent

Voor mensen die alleen gaan – door een scheiding of na het overlijden van een partner, of sowieso, omdat ze alleen gaan – blijken zondagmiddagen vaak niet de makkelijkste delen van de week. Uiteraard geldt dat niet voor iedereen, maar voor een heel aantal mensen geldt het wél. We gaan kijken of het een goed plan is om eens in de 14 dagen op zondagmiddag de Boerderij te openen voor wie maar wil komen. We beginnen daarmee in het nieuwe jaar – op 11 en 25 januari en 8 februari – ! Wie zijn “we”? Samen met twee alleengaanden die zich daarvoor willen inzetten gaan twee diakenen en ds. Wim van der Wel dit proberen op te zetten. De boerderij is open vanaf 14.30 uur, er is tijd voor elkaar, tijd voor een bakje koffie/thee met wat lekkers(!), en frisdrank. Uiteraard zijn er ook spelletjes, voor wie dat leuk vindt, maar je kunt ook gewoon met elkaar praten. Niets hoeft, gezelligheid en ontmoeting mogen! Voor de helderheid: iedereen is welkom, niet alleen protestantse mensen, maar net als met het Baalder noaberschap doen we dit ook in overleg met de vrijgemaakte kerk en de wijkvereniging. Wie maar wil komen: welkom. Er zijn geen kosten aan verbonden! Gewoon een keer proberen!!!!

3 gedachten over “Zondagmiddagen … als je alleen bent

  1. Welkom iedereen, die alleen is en die zin heeft in gezelligheid. Leeftijd is niet interessant. We gaan gewoon zien wie er komen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.