‘Zien en gezien worden’

‘Zien en gezien worden’

Komende zondag 12 maart is er om 10 uur weer een dienst in ‘Sporthal de Kamp’ samen met kinderen en leerkrachten van de Elzenhof. 🙂

Het belooft een bijzondere dienst te worden met als thema “zien en gezien worden”. Het gaat over de blinde Bartimeüs en we hebben twee mensen in ons midden die ons iets laten zien van als je slecht ziet je toch heel goed kunt leven. Er is zelfs een blindengeleidehond die we helaas niet mogen aaien…..

Als je komt: neem dan wat mee voor in de voedselkast in de wijk! Na afloop is thee, limonade en koffie. O, ja, de ‘nu-onderwegband’ gaat de muziek voor ons maken en wij gaan samen met hen heel vrolijk zingen en ds. Wim van der Wel is de voorganger.

De dienst is live te volgen vanaf 09.50 uur op youtube: pknbaalder.
https://www.youtube.com/channel/UCkSgYrJka704ddEsm9QQujg.