Welkom met Kerst in de kerken van Baalder

Welkom  met Kerst in de kerken van Baalder

Op zondag 24 december is het groot feest in de Kamp om 22.00 uur !!!

We vieren de geboorte van Jezus en dat doen we uitbundig. Of anders, we warmen ons aan Zijn komst en dat we samen komen brengt ook mee dat we ons aan elkaar warmen. De zaal wordt op zaterdagavond al versierd, mooi gemaakt en zondagavond is deze open om 21.30 uur. Dan ben je dus al welkom. Het thema is “een wolf en een lam en een kind die samen spelen”.

De nu-je-onderwegband speelt en zingt met en voor ons, mensen uit ons midden steken de kaarsen aan, ds. Wim is de voorganger. En we worden verwelkomd door midwinterhoorns. Na afloop is er Glühwein. We hopen dat we er met elkaar een bemoedigende en feestelijke dienst van maken! De dienst is live te volgen via PKN Baalder Youtube.

De inzameling is voor onze eigen voedselkast. Dus óf – als je het missen kunt – neem geld mee voor de voedselkast óf spullen.