Vrijwilligersavond Baalder Noaberschap

Vrijwilligersavond Baalder Noaberschap

Vrijwilligersavond Baalder Noaberschap

Donderdagavond 23 april jl. vond de 2e vrijwilligers avond van het Baalder Noaberschap plaats.  Ongeveer 40 vrijwilligers waren aanwezig in het Morgenlicht.  Ds. van der Wel heette de aanwezigen welkom en opende de avond. Daarna  deed de coördinator van het Baalder Noaberschap verslag over het afgelopen jaar.  Daarin werd er  ± 40 keer hulp gevraagd/geboden. Dhr. Faber deed verslag over het moestuin project dat in 2014 is opgestart.  Het was interessant om te horen wat er  allemaal moest gebeuren om dit project op te starten en er voor dit jaar ook weer invulling aan te geven. Belangrijkste punt is wel dat de mensen, die via dit project groente hebben mogen ontvangen,  dit erg gewaardeerd hebben. Ook hadden we een muzikaal intermezzo op het programma staan. Duo Wep (+1!) bracht een leuk lied over het Baalder Noaberschap ten gehore. Verder hadden we twee mensen van Samen Doen uitgenodigd. De dames Lettink en Kriekjes gaven een gedetailleerde uiteenzetting van dit gemeentelijke project dat in januari 2015 van start is gegaan als gevolg van de in werking getreden Participatiewet.  Het werd wel duidelijk dat er al veel is geregeld maar dat er ook nog heel veel moet gebeuren. Al met al kunnen we terugkijken op een geslaagde, informatieve vrijwilligersavond die we mochten afsluiten onder het genot van  een hapje en een drankje. ( waarvoor dank!)

De stuurgroep.

 

Heeft u vragen of wilt u hulp dan kunt u contact opnemen met de coördinator Hans Harlaar, telefoonnummer 06-18408032.

Bezoek ook eens onze website:  www.baaldernoaberschap.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.