Uitnodiging voor de dienst van 12 november

Uitnodiging voor de dienst van 12 november

Het thema zal zijn: ‘Tanks worden tourincars’

Op zondag 12 november komen we weer samen in de Kamp.

In november vieren we in de kerk altijd een feest dat er nog niet is en waar de hele wereld eigenlijk om schreeuwt: de doorbraak van het Koninkrijk van God. Of anders: niemand die nog weet wat het woord oorlog betekent, iedereen die de ander met vrede en liefde beziet, geen dood meer en Gods liefde in ieder mens. Hoe haaks op dat visioen staat de wereld nú. Wat betekent het dat God/Jezus ooit (?) Koning wordt? En moet er dan niet een gigantische zuivering/oordeel plaatsvinden en rechtspraak over allerlei kwaad dat wordt gedaan aan allerlei onschuldige burgers/mensen aan weerszijden van conflicten? Dat zijn de vragen.

We lezen uit Richteren over Gideon. En we lezen ook over Jezus voor wie alle knie zich zal buigen. We zingen mooie muziek onder begeleiding van de band en er zijn uiteraard kinderactiviteiten.

En verder natuurlijk altijd koffie of thee met een koekje na de dienst, en we willen zó graag dat de voedselkast weer wordt aangevuld. Dus als je kúnt neem dan iets mee..

Tot zondag!