Uitnodiging voor de dienst van 10 maart

Uitnodiging voor de dienst van 10 maart

Jawel!

We gaan weer een dienst vieren samen met de kinderen en leerkrachten van de Elzenhof. Die horen bij de vrolijkste diensten van het jaar. In dit geval is het thema “iedereen laten meedoen”.

Normaal mag je andere mensen, zeker je vrienden niet!, niet laten zakken. In het verhaal dat we lezen laten vier vrienden hun vriend die niet kan lopen juist met de beste bedoelingen zakken: door het dak, voor de voeten van Jezus! Tof, dat je als vriend trouw blijft!.

De muziek komt van onze nu-je-onderwegband. Een koor van kinderen doet mee en we hebben een speciale gast! En uiteraard zijn er geen kinderactiviteiten want de hele dienst is kindvriendelijk. Ook vriendelijk voor grote mensen, overigens! En er is uiteraard koffie/thee/limo na de dienst.

De dienst is weer live te volgen via pkn baalder youtube, maar écht live is nog veel mooier !

https://www.youtube.com/channel/UCkSgYrJka704ddEsm9QQujg

Neem je wat mee voor de voedselkast?