Uitnodiging voor de dienst van 10 december

Uitnodiging voor de dienst van 10 december

Het thema is dan ‘Samen leven’.

Op zondag 10 december komen we opnieuw samen. “Samen leven” is dan het thema.

We lezen het bekende verhaal dat Maria zwanger wordt van Jezus. “Maagdelijke geboorte….” Dat is biologisch natuurlijk de wereld op zijn kop. Maar dat is nog niet eens het écht springende punt. Maria gaat een loflied zingen over dat rollen ómgedraaid worden als dit kind wordt geboren. Laatsten worden eersten, eersten laatsten. Samen leven is niet meer een kwestie van “hoog-laag”. Dat is nog veel ingewikkelder én hoopvoller dan de wereld biologisch op de kop.

Overigens, we gaan ook aandacht besteden aan de bestrijding van geweld tegen vrouwen in het kader van Orange the world. Dat heeft alles te maken met het verhaal! Laat je verrassen!

Musette zorgt voor de muziek, er zijn kinderactiviteiten, oppas! En koffie/thee enz. achteraf. Neem s.v.p. wat mee voor de voedselkast! Uiteraard is de dienst live te volgen via pkn baalder Youtube. De link daarvan vind je zondag op de facebookpagina.