Uitnodiging voor de Baalderdienst van 23 juni

Uitnodiging voor de Baalderdienst van 23 juni

Baalderdienst op 23 juni Thema “zingen is 2x bidden”


Net als andere jaren willen we als laatste dienst van het seizoen de baalderdienst invullen met een zangdienst.. De uitspraak “zingen is 2x bidden” komt van Augustinus – wie kent ‘m niet…., nou ja theologen kennen z’n naam nog een beetje; het was in zijn tijd écht een heel bekende naam – . En daarmee slaat hij de spijker op de kop. Een heel aantal mensen heeft favoriete liederen ingevuld mét een toelichting. Dus we gaan én samen zingen én luisteren naar wat het lied (en God daarin!) voor de betrokkene betekent. We zingen samen met de nu-je-onderweg- Wordt mooi dus! Uiteraard is er een kinderactiviteit, koffie/thee/limo na de dienst. En er is weer sporten voor de kinderen ná de dienst! Welkom.