Uitnodiging Pinksterdienst 19 mei, om 10.00 uur in De Kamp

Uitnodiging Pinksterdienst 19 mei, om 10.00 uur in De Kamp

Thema “Begrijp je mij….”

Het is Pinksteren! Er staan twee verhalen (wel meer trouwens) over taal in de bijbel. Het ene staat in Genesis 11: de torenbouw van Babel. Mensen praten samen en langs elkaar heen en ze verstaan elkaar niet. God speelt voor stoorzender als mensen proberen een toren te bouwen tot in de hemel. Dat is héél verrassend. God als stoorzender! Maar er is ook het verhaal van Pinksteren als mensen door God elkaar wél verstaan als ze de taal van Gods liefde horen spreken en elkaar als mensen van God zien. In een tijd vól polarisatie, tegenover elkaar, oorlog…., hoe fijn kan dát zijn. Dát feest gaan we vieren en het sluit aan bij het feest van de hemelvaart van de week ervoor. Stel je nou eens voor, mensen levend vanuit God voor elkaar, die elkaar proberen te begrijpen omdat God hen begrijpt. Ik krijg er nou al zin in. Er is een projectkoor met veel muziek dat met en voor ons zingt! Er is kinderactiviteit én oppas. En koffie, thee en limo na de dienst. Welkom