Uitnodiging Muziek- en zangdienst 25 juni

Uitnodiging Muziek- en zangdienst 25 juni

Op 25 juni vieren we de laatste dienst en dat wordt een bijzondere: een zangdienst.

In de afgelopen weken hebben we de gelegenheid gehad om favoriete christelijke liederen aan te geven én te stemmen welke door de meeste mensen het mooiste worden gevonden. Die gaan we zingen, met koor en band samen. Er is fors gestemd en er zijn ook mensen die gaan vertellen waarom een bepaald lied hen zo raakt! Dat maakt het dichtbij. Dat merken we vaker dat het stimulerend is onderling om te horen wat een lied – en dus het geloof – kan betekenen voor een ander. Eigenlijk zo logisch als wat. In andere opzichten hebben we dat ook.

Als jij met iets zit, blij bent over iets enz. en een ander herkent dat, dat is altijd fijn. 😊😊. We hopen op een heel inspirerend slot en uiteraard zijn er kinderactiviteiten, is er de inzameling voor de voedselkast én kun je het later terugzien via PKN Baalder youtube. Maar live is echt mooier….

Prachtige manier om de zomer in te gaan! Na afloop is er koffie, ranja én een koffieconcertje! Gewoon een mooi moment om het seizoen samen af te sluiten!