Uitnodiging Baalderdienst 9 juni om 10.00 uur in De Kamp

Uitnodiging Baalderdienst 9 juni om 10.00 uur in De Kamp

Het thema zal zijn ‘ ergens anders thuis’.

Op zondag 9 juni hebben we een spannend thema. Het gaat over dat mensen soms gedwongen hun huis moeten verlaten. Dat kan door allerlei oorzaken zijn. Soms omdat je oud wordt en niet meer thuis kunt wonen, omdat je gaat scheiden óf óók omdat je niet veilig bent in je eigen land en moet vluchten. Lukt het je om je ergens anders thuis te voelen? Hoe zullen mensen op je reageren als je vreemd ergens komt wonen in een verzorgingshuis, in een vreemde wijk? En wat zegt de bijbel eigenlijk over gastvrijheid/vreemdelingen? We lezen uit Ruth 2! Er is een kinderactiviteit, koffie/thee/limo na de dienst! En…., na de dienst is er weer sporten voor kinderen van 6-14 met broodje Hamburger toe!