Uitnodiging ‘Baalderdienst’ 25 februari

Uitnodiging ‘Baalderdienst’ 25 februari

Op zondag 25 februari hebben we een bijzondere dienst!: we vieren het avondmaal.

Sinds we de maaltijd in de kring vieren met de tafel in ons midden – Christus als ons centrum en middelpunt – krijgen de diensten meer vreugde, diepgang en verbondenheid. En zien we ook de bezoekers in aantal toenemen. Het thema is “Binnenspel”.

We horen allemaal verhalen over mensen die “buitenspel” staan en die door Jezus in de kring worden gehaald.  De muzikale begeleiding komt van Musette. Er zijn uiteraard kinderactiviteiten en oppas. En zeker voor deze dienst: als je wat kunt missen voor de voedselkast – het is per slot de dienst van het delen – neem dan wat mee. Live is de dienst het mooiste, maar als je online wilt meevieren of terugkijken: welkom! Zie dan op youtube, pknbaalder. Welkom in de kring!