Uitnodiging Baalderdienst 14 mei 10.00 uur.

Uitnodiging Baalderdienst 14 mei 10.00 uur.

Thema: ‘Alles in orde met de natuur?’

Op zondag 14 mei vieren we een Baalderdienst. Met als thema “alles in orde met de natuur?”. We kennen het antwoord misschien al bij voorbaat: “nee”. We hebben het er niet zo vaak over, in de Kamp, maar ergens baart het ons allemaal zorgen. Natuur, klimaat, CO2, Tata, Schiphol, zelf vliegen, zorgen om overstromingen, zorgen om toekomst van eten, boeren enz.

We hebben vást de oplossing niet, maar we hebben wél Genesis 1. Het verhaal van de schepping en Gods bedoeling met deze wereld. We gaan er open naar luisteren met elkaar en proberen ons te laten inspireren hoe we én van Gods goede schepping mogen genieten én er heel goed voor kunnen zorgen. De nu-je-onderwegband zorgt voor de begeleiding, uiteraard zijn er mooie kinderactiviteiten én oppas. Ds. Wim is de voorganger en na afloop kunnen we elkaar ontmoeten onder het genot van koffie, thee en limonade.