Uitnodiging Baaderdienst 11 juni

Uitnodiging Baaderdienst 11 juni

Op 11 juni vieren we weer een thema “meer of minder vrij”. Het gaat over het verhaal van het volk Israël in Egypte waar Mozes in de woestijn de Naam van de Heer leert kennen. Het gaat ook over vragen als “hoe vrij kun je als mens eigenlijk zijn?”

‘Hoe vrij kun je als mens eigenlijk zijn?’…moeilijke vraag.. Want wat ís vrijheid voor jou? Hoe vrij ben je in je doen en laten, kun je zijn wie je bent? En wie ben je dan? In hoeverre is een mens ‘de slaaf van zichzelf of van een ander’? Is vrijheid het moment dat jouw longen zich volzuigen met zuurstof, je het bloed door je aderen voelt stromen en de natuur in gaat? Of is vrijheid voor jou het moment dat je opgelucht ademhaalt en jouw werk achter je kunt laten om op vakantie te gaan..? Vrijheid omdat je jouw demonen eindelijk de baas bent, en een leven kunt gaan leiden? Vrijheid omdat je eindelijk beseft dat de mening van een ander er niet toe doet? Vrijheid te kunnen geloven in wie of wat je wilt? Jezelf accepteren zo je bent en daar gelukkig mee zijn? Vrijheid omdat je een eind maakt aan een gewelddadige relatie.. Vrijheid omdat je ‘nee’ zegt tegen een ander en daardoor ‘ja’ tegen jezelf? Of misschien zelfs vrijheid in de dood omdat het leven te zwaar is om te leven..

Spannende vragen, en wat geeft God ons daarbij?

Voor de kinderen zijn er leuke activiteiten, en voor de kleinsten is er een oppas. Natuurlijk wordt de ‘innerlijke mens’ weer verzorgd na afloop 😊

Kun je niet komen en wil je toch graag meekijken, dan kan dat altijd via de livestream. De link vind je zondag op facebook, samen met de link naar de overdenking. Of op de website, daar vind je ook alle informatie

De voedselkast wordt warm aanbevolen mensen, die willen we graag weer aanvullen…

Tot zondag!