TOZ –Baalderdienst 13 januari 2013

Er waren bij de #TOZ (Tiener Op Zondag) op 13 januari maar liefst 29 jongens en meisjes aanwezig! Dit grote aantal was boven verwachting, wat een super opkomst! We hebben gebeden met elkaar en er is een Bijbelverhaal voorgelezen over de bruiloft te Kana. Naar aanleiding van het verhaal hebben we met elkaar gesproken hoe bijzonder Jezus is. Daarna gingen de kinderen in groepjes uit elkaar om een wens voor 2013 op een blad te schrijven of een plaatje te plakken. De vele mooie wensen hebben we met elkaar gedeeld. Als afsluiting hebben met begeleiding van gitaarspel nog een paar liedjes met elkaar gezongen. Al met al was het weer een mooie #TOZ.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.