Top 2000, Baalderdienst 11 februari 10.00 uur!

Top 2000, Baalderdienst 11 februari 10.00 uur!

Op zondag 11 februari hebben we een bijzondere dienst: de TOP 2000!

De ‘nu-je-onderweg-band’ en het koor zorgen voor de muziek – en wij zingen mee – en veel mensen vertellen iets over hun “favoriete nummer”. Mooi om te zien hoe popmuziek leven en geloven verbindt in de levens van mensen.

Heb je zin om te komen? Doen! ‘Let it be’, ‘fix you’, ‘Daarboven in de hemel’, ‘pak maar mijn hand’, ‘Hallelujah, ‘Shallow’, Heart of gold” en nog veel meer…, het komt allemaal voorbij! Allemaal door jullie zelf uitgezocht. Het wordt PRACHTIG !

Er is geen kinderactivteit en kinderoppas. Of anders: we willen gewoon iedereen in de zaal hebben en er met elkaar een mooi feest van maken!

Na afloop is er koffie/thee enz.

Kun je niet? de dienst is ook te te volgen op pkn baalder youtube. https://www.youtube.com/channel/UCkSgYrJka704ddEsm9QQujg

En…als jekunt neem je dan iets mee voor de voedselkast?