Thema- avond voor ouders..!

Thema- avond voor ouders..!

THEMA-AVOND VOOR OUDERS….’Hoe houd je alle ballen in de lucht?

Je kent het vast: je hebt een baan, evt. een partner, een stel kinderen op basis- of middelbaar onderwijs, ook nog een hobby en een huishouden. Je hebt ook nog jezelf… Hou houd je al die ballen in de lucht en welke kun je beter niet in de lucht houden?

Herkenbaar?

Karin van Dijk komt hier met ons over nadenken en ze gaat er een heel interactieve avond van maken. We maken er een avondje uit van met (h)erkenning, ontspanning en het zou zo maar kunnen dat je na deze avond wat ideeën hebt over hoe je het anders kunt doen met al die ballen. Welkom dus!

In de Elzenhof, dinsdagavond 6 december van 20 tot 21.30 uur, inloop vanaf 19.45 uur.

Om voldoende stoelen en koffie/thee klaar te zetten vragen we je om aan te melden via jeugdouderlingenbaalder@gmail.com of door een appje te sturen naar 06-42098453 (Tineke)
of 06-30620352 (Janine)