Terugkijken én vooruitzien met de Baalderdienstcommissies!

 

Vanaf september zijn we gestart met twee baalderdiensten in de maand. Spannend! We hadden ons ten doel gesteld om gemiddeld 160 bezoekers per dienst te hebben. Op 1 maart stond de teller op 250…. – zonder de Kerstnachtdienst, die heel veel bezoekers telde….. – We hadden ons ook ten doel gesteld dat de organisatie goed moest lopen. Zouden er genoeg vrijwilligers zijn?? Ook die zijn er! We gaan dus door!!!!
Op donderdagavond 6 juni zaten we samen met vertegenwoordigers van 2 Baalderdienstcommissies, het koffieteam, het stoelenteam, het oppasteam, het geluidsteam, het beamteam, Tiener-op-zondag en de band. We keken met plezier terug én met nog meer plezier vooruit. In de eigen teams werden de plannen en wensen voor het nieuwe jaar lekker in de buitenlucht besproken en na afloop kwamen we weer samen in de grote groep. Prachtig, dat het zó loopt! We zien uit naar het nieuwe seizoen!

20130606_194927
Bert, Bert en Jasper van het geluidsteam en Bert in dubbelrol vanwege de NJOB.

20130606_194912

Berdien en Tineke van het oppasteam samen met Gina Els en Karin van de Baalderdienstcies.

 

20130606_194858

Een deel van het koffieteam: Zandra, Riek, Wanda, Bep, Jopie en Iena!

20130606_194825

De Baalderdienstcies samen met Wilma Smilde van Tiener-op-zondag: Jennie, Marjan, Geesje, Gerda, Erik, Ineke, Maureen en Marieke

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.