Slotdienst 23 juni 2019

Slotdienst 23 juni 2019

Op 23 juni vieren we de slotdienst van dit seizoen. Het wordt de dienst van het “favoriete christelijke lied”. Eigenlijk een soort top 2000 dienst, maar dan op z’n christelijks. Waar we bij de top 2000 popliederen kunnen aangeven waar we wat mee hebben en waar dan ook een link zit met geloof en leven, zo geldt dat voor deze dienst voor je favoriete christelijke lied. In de diensten van mei hebben er papiertjes op de stoelen gelegen waarop mensen hun favoriete lied konden aangeven – het liefst met motivatie! – in deze dienst gaan we ze zingen. Het liedboekkoor én de band doen mee. Dominee Wim van der Wel is de voorganger deze morgen. Er is oppas voor de allerkleinsten en voor de tieners is er TOZ. Voor de kinderen t/m groep 6 is er een leuke activiteit. Na de dienst kunnen we gezellig napraten onder genot van een kopje koffie, thee of limonade. Iedereen is van harte uitgenodigd!