Slotavond van het kringenwerk

In het afgelopen seizoen draaiden er in wijk Baalder diverse kringen. Zo was er een 18+, een 25+, een 40+ én een 60+ kring. Op 23 april kwamen veel van de leden van deze kringen samen. Ze werden “door elkaar gehusseld”, zodat er per tafel in ieder geval één 18+er, één 25+er, één 40+er en één 60+er zat. En dan maar met elkaar praten m.b.v. een kaartspel, waarmee allerlei geloofs-levensvragen aan de orde kwamen. Prachtig om te zien hoe open mensen naar elkaar waren, dwars door de generaties heen. De oudste deelnemer was 83 en de jongste 19. Mooi!!!! Hieronder een paar foto’s om een impressie te geven.

kringen 2

 

 

 

 

 

 

kringen 1

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.