Pinksteren vier je samen in Baalder

Pinksteren vier je samen in Baalder

Op zondag 15 mei om 10:00 uur is er een Baalderdienst in de Kamp. Ditmaal is de dienst niet zoals gewoonlijk op de 2e zondag van de maand maar op de 3e zondag van deze maand. Dit omdat we graag samen met u het Pinksterfeest willen vieren! Het thema is: “De Geest spreekt in alle talen” en voorganger is Ds. Wim van der Wel. Medewerking van de Nu-je-onderweg-band. Natuurlijk is er Tiener op Zondag, een leuke activiteit voor de kleinere kinderen en oppas voor de kleintjes. Na de dienst is er koffie, thee of limonade met wat lekkers. Iedereen is van harte welkom en neem gerust vrienden of bekenden mee!

2016 pinksteren.indd

 

 

2016 pinksteren.indd

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.