Nieuws van Baalder Noaberschap

Nieuws van Baalder Noaberschap

Nieuws van het Baalder Noaberschap.

Zo na de eerste vergadering van het nieuwe seizoen is het weer tijd voor een update vanuit de stuurgroep. We kunnen melden dat het Moestuinproject dit jaar weer goed verlopen is. Zeg maar beter! We hebben, door herinrichting bij de wijkboerderij, er enkele m2 grond bij gekregen en er hebben zich, na de laatste vrijwilligersavond, spontaan twee vrijwilligers gemeld voor het rondbrengen van de opbrengst waardoor de andere moestuinvrijwilligers ontlast konden worden.

Lopende zaken: Bij de punten spaaractie van de Plus wordt het Baalder Noaberschap door veel mensen niet vergeten! (Zie ook de updates op Facebook) Goed om te zien dat het Baalder Noaberschap steeds meer voet aan de grond krijgt in de wijk. Ook het aantal giften neemt toe. We hebben hierdoor al een nieuwe (elektrische) heggenschaar kunnen aanschaffen! Dank daarvoor! Verder gaan we, als PR, opnieuw  een flyer huis aan huis bezorgen. Ook zijn we een eerste(!) informatie/uitwisselingsavond aan het voorbereiden met de andere noaberschappen. Dit voorstel hebben we, als Baalder Noaberschap, gedaan om van elkaar te leren en op de hoogte te blijven en is positief ontvangen.

Het zal u duidelijk zijn dat we als stuurgroep de ook de komende tijd niet stil zitten.

 

Wordt vervolgd….

Heeft u vragen of wilt u hulp dan kunt u contact opnemen met de coördinator Hans Harlaar, telefoonnummer 06-18408032.

Bezoek ook eens onze website:  www.baaldernoaberschap.nl en like ons op Facebook.

 

Namens de stuurgroep Baalder Noaberschap

Jan Moeken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.