Middagen voor alleengaanden…, het vervolg!

Middagen voor alleengaanden…, het vervolg!

Middagen voor alleengaanden…, het vervolg!

In de afgelopen weken hebben we een experiment gehad in de wijkboerderij: op zondag middag was de wijkboerderij in Baalder open voor mensen die alleen gaan en die het mooi vinden om op die middag wat samen te doen: praten, spelletje, gezelligheid! Na 3 keren hebben we ge-evalueerd: lijkt het zin te hebben om door te gaan? Conclusie: ja, het lijkt in een behoefte te voorzien. Daarom gaan we verder! Zondag 22 februari  is de wijkboerderij weer open, van 14.30-17.00 uur. Wie wil komen kijken…., gewoon doen, welkom! Voor evt. inlichtingen: tel. 267140 (na 18.30 uur).

boerderij baalder 22 feb

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.