Middag voor alleengaanden

Middag voor alleengaanden

De zondagmiddagen voor mensen die alleen gaan blijken gaandeweg steeds meer in een behoefte te voorzien. Daarom starten we er dit jaar al vroeg mee! De middagen lopen parallel aan de zondagen waarop we de Baalderdiensten houden. Dat betekent dat 11 september de eerste zondag is, dat de boerderij vanaf 15.00 uur open is. In de praktijk komen er mensen die 55+ zijn en die het gezellig vinden om met elkaar de middag door te brengen. Er is gelegenheid om gezellig met elkaar te praten, koffie, fris én er worden spelletjes gedaan. Voor de helderheid: onlangs hoorden we dat mensen dachten dat het de bedoeling van deze middagen was om een (nieuwe) partner te vinden. Dat mag natuurlijk best, als het gebeurt, maar het is uitdrukkelijk de bedoeling dat je er vooral gezelligheid beleeft met elkaar. Wie echt als doel heeft om een nieuwe relatie te vinden, kan beter ergens anders heengaan, wie gezelligheid zoekt kan er iets moois vinden! Gewoon een keertje proberen! Past ook bij het jaarthema: déél je leven en deel je zondagmiddag!boerderij algemeen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.