Kampvuuravond voor MANNEN :-)

Kampvuuravond voor MANNEN :-)

Donderdag 18 januari

KAMPVUURAVOND VOOR MANNEN DONDERDAG 18 JANUARI

Is er iets mooiers als een kring van buren, vrienden, kennissen rondom een vuurtje? Meer dan ooit is gebleken dat mensen behoefte hebben aan ontmoeting en vriendschap. Om te kunnen praten wat je bezighoudt: huwelijk en gezin, maatschappij, politiek, sport, werkdruk of ontslag, wereldgebeurtenissen, geloofszaken, persoonlijke belevenissen. Kampvuuravonden willen daar de ruimte voor bieden. Wij als organisatie willen heel graag een kampvuuravond voor mannen organiseren en de vorige keer (donderdag 12 oktober 2023) was een groot succes.

Alle mannen uit Baalder zijn welkom om in een ongedwongen setting elkaar te ontmoeten. Voor een hapje en drankje wordt gezorgd.

Datum : Donderdag 18 januari

Locatie : Sporthal De Kamp Baalder

Tijd : 19.30 tot uiterlijk 22.00 uur

Kosten : Deelname is gratis, mogelijkheid tot geven van vrije gift (middels QR-code)

Hartelijke groet,

Enthousiaste mannen van Baalder