Kampvuur- avond voor Mannen!!

Kampvuur- avond voor Mannen!!

KAMPVUUR- AVOND VOOR MANNEN!!

SAVE THE DATE DONDERDAG 12 OKTOBER

Is er iets mooiers als een kring van vrienden rondom een vuurtje? Meer dan ooit is gebleken dat mensen behoefte hebben aan ontmoeting en vriendschap. Om te kunnen praten wat je bezighoudt: huwelijk en gezin, maatschappij, politiek, werkdruk of ontslag, wereldgebeurtenissen, geloofszaken, persoonlijke belevenissen.

KAMPVUUR- AVONDEN willen daar juist ruimte voor bieden. Wij als organisatie willen heel graag een kampvuur-avond voor mannen organiseren. Met als motto ‘geef een man een vuurtje en wat te drinken, dan weet hij wat de bedoeling is’

Alle mannen zijn welkom om in een ongedwongen setting elkaar te ontmoeten.

Datum : donderdag 12 oktober

Locatie : Sporthal De Kamp Baalder

Tijd : 19.30 tot uiterlijk 22.00 uur

We ontmoeten je graag!