Eeuwigheidszondag 20 november 2022

Eeuwigheidszondag 20 november 2022

Op 20 november vieren we de eeuwigheidszondag.

Dat is het feest van de hoop, dat deze geschiedenis die heen en weer lijkt te pendelen tussen licht en donker, donker en licht, ooit alleen maar licht zal zijn: God alles in allen, geen dood, geen verdriet, geen haat, geen honger, kortom geen van de 825 gestalten waarin het donker zich aan ons presenteert én in ons zich presenteert.

In die hoop noemen we ook de namen van de mensen die in het afgelopen kerkelijk jaar zijn gestorven. Zij wéten wat Licht is en hoe het is om bij God te zijn. Als hun namen zijn genoemd en de kaarsen zijn aangestoken krijgen we allemaal de gelegenheid om naar voren te komen en een kaarsje aan te steken voor wie je (nog steeds!) mist. Iedereen is welkom om dat te komen doen!

Het liedboekkoor zorgt voor de muziek, er is een kinderactiviteit voor alle leeftijden, oppas én koffie en ranja toe. Ds. Wim van der Wel is de voorganger.. En…., het zou heel fijn zijn als je wat wilt meenemen voor de voedselkast bij de wijkboerderij!