Een cadeautje van God…

Een cadeautje van God…

8 oktober: cadeautje van God

Op 8 oktober vieren we iets moois. Het is in zekere zin tegendraads, wat we vieren. Er zijn veel mensen die aangeven dat geloven minder gaat betekenen. De tijd van vanzelfsprekendheid dat je “zomaar gelooft” is dan ook voorbij. Maar God ís er wel degelijk en we vieren deze morgen dat Ellen Kapteijn, Schweitzerlaan 5, zich laat dopen, omdat ze gaandeweg steeds meer de realiteit van de liefde van God in haar leven (en dat mee door onze gemeente!) ervaart. En die liefde ís er ook nog altijd!!! Paul, haar man, zal ook belijdenis doen van zijn geloof. Het is extra bijzonder, omdat Ellen die dag jarig is en ze dit een fantastisch cadeau vindt voor haar verjaardag!

De dienst is live te volgen op PKN Baalder Youtube. Neem je alsjeblieft wat mee voor de voedselkast?