De Band van Baalders Bands 22 maart

De Band van Baalders Bands 22 maart

“De bands ‘Light” (GVK) en ‘De-Nu-Je-Onderweg-Band’ (PKN) nodigen jou, u, jullie, allen uit voor een muzikale ontmoeting in de Kamp in Baalder! We bieden een muzikale avond aan waarop de bands afzonderlijk maar ook samen op zullen treden. Sprekers op die avond zijn Wim van der Wel en Adrian Verbree.

Na afloop drinken we samen een kop koffie.

We hopen op een avond vol beleving, muziek en inspiratie!´

BandVanBaalderBands-Affiche

Een gedachte over “De Band van Baalders Bands 22 maart

  1. Van jouw weblog wordt ik hemaelal vrolijk! Wat een leuke vensterbank heb je gecreerd!!Echt, daar krijg je nog meer zin in de zomer van!Nog even geduld, en ..het voorjaar kan ook mooi zijn.Vandaag zag ik al enkele krokusjes!Fijne zondag,Liefs Onzeweg

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.