Bijbelse Buiten Bingo in Baalder.

Bijbelse Buiten Bingo in Baalder.

De Bijbelse Buiten Bingo in Baalder van vrijdagavond 27 januari was een groot succes!

Zo’n vijftig mensen verdeeld over negen teams gingen met elkaar de strijd aan. In een op de kaart aangegeven stuk van de wijk zochten ze namen van gehuwde mensen uit de Bijbel én telden ze hoeveel hartjesballonnen ze tegenkwamen. Op de bingokaart bleef uiteindelijk één naam over. Het team dat als eerste ‘bingo’ appte met die naam én de naam van zijn of haar Bijbelse echtgenoot, won de hoofdprijs die beschikbaar gesteld was door Bios Hardenberg: met jouw team gratis naar een film naar keuze.

Team ‘Samen = sterk’ ging er met deze mooie prijs vandoor. De troostprijs (een zak snoep) werd gewonnen door team ‘De Eekhofjes’.

Het was een gezellige avond die afgesloten werd met broodjes knakworst en warme chocolademelk.