Baalderdienst zondag 24 september

Baalderdienst zondag 24 september

Zondag 24 september om 10.00 uur is er weer een Baalderdienst. De voorganger is ds. Wim van der Wel en Bert Slijkhuis zal de muzikale begeleiding op zich nemen. Het thema van deze dienst is: ‘De wonderen zijn de kerk nog niet uit….., de mensen ook nog lang niet’. Tijdens deze dienst worden de nieuwe ambtsdragers bevestigd. Voor de tieners is er TOZ en voor de kinderen is er een kinderwerkje. Er is deze keer geen oppasdienst. Na afloop van de dienst is er thee, koffie en ranja met wat lekkers. Wij nodigen iedereen van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.