Baalderdienst met pinksteren

Baalderdienst met pinksteren

Op zondag 20 mei om 10.00 uur in sporthal ‘de Kamp’ in Baalder gaan we Pinksteren vieren. Met Pinksteren komt de Geest over de leerlingen van Jezus en wordt de kerk geboren. Dat klinkt als “een kerkgebouw”, maar kerk betekent vooral “wie van de Heer zijn”. Een wereldwijde beweging wordt

geboren en wij horen erbij. De voorganger van deze dienst is Wim van der Wel en de Nu-Je-Onderweg-Band verzorgd de muzikale ondersteuning. Het thema is ‘Een geest van liefde’. Er is oppas voor de kleintjes. Voor de kinderen tot groep 6 is er een knutselwerkje en voor de tieners is er TOZ. Het zou prachtig zijn als iedereen iets in zijn of haar kleren heeft van “rood” óf iets dat met liefde (hartjes enzo!) te maken heeft. We gaan er een mooi feest van maken. Iedereen is welkom…. jij ook!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.