Baalderdienst 9 juli

Baalderdienst 9 juli

Zondag 9 juli om 10.00 uur vieren we de laatste Baalderdienst van dit seizoen in sporthal ‘de Kamp’. Het thema van deze dienst is: ‘Zingend de vakantie in’. Iedereen heeft begin juni christelijke verzoeknummers in kunnen leveren voor deze dienst. De voorganger van deze muzikale dienst is ds. Wim van der Wel. Het liedboekkoor en de Nu-Je-Onderweg-Band nemen de muzikale ondersteuning voor hun rekening. Tijdens deze dienst kunnen de kinderen kleuren en er is oppas aanwezig. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om na te praten met een kopje koffie, thee of limonade met wat lekkers. Iedereen is van harte uitgenodigd om de vakantie zingend in te luiden!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.