Baalderdienst 8 oktober

Baalderdienst 8 oktober

Van harte welkom in de Baalderdienst van zondagochtend 8 oktober om 10.00 uur in sporthal De Kamp.

Het thema is: “seksualiteit: vrijheid, blijheid!” De voorganger in deze dienst is ds. Wim vd Wel, de organist is Bert Slijkhuis en de Nu-Je-Onderweg-Band doet volop mee. In deze dienst worden Jans en Geesje Schuurman tot ouderling bevestigd, Erik Jutstra tot ouderling-kerkrentmeester, en krijgt Jasper Nijman de zegen over zijn nieuwe periode als diaken. Verder zal Giny Pullen iets vertellen van haar werk in Oeganda. Voor de tieners is er TOZ en voor de jongere kinderen maken we het ook gezellig. Kortom, er is van alles te beleven. Welkom in deze Baalderdienst!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.