Baalderdienst 8 juli

Baalderdienst 8 juli

De laatste Baalderdienst voor de zomervakantie!

Zondag 8 juli is de laatste Baalderdienst voor de zomervakantie. We sluiten het seizoen zingend af. Iedereen heeft in mei tijdens de Baalderdienst zijn of haar favoriete christelijke lied kunnen doorgeven.  Een aantal van deze nummers zullen we met elkaar gaan zingen. Deze feestelijke dienst met het thema  “Wat is je favoriete christelijke lied” vindt plaats in sporthal ‘de Kamp’ en begint om 10.00 uur. Het is een soort Top 2000 dienst, maar dan net iets anders. De voorganger is ds. Wim van der Wel en de muzikale medewerking wordt verleend door de Nu-Je-Onderweg-Band en het liedboekkoor.  Er is een activiteit voor de kinderen van groep 1 t/m 6 en voor de TOZ-ers. Voor de allerkleinsten is er oppas. Na afloop van de dienst is er koffie, thee en ranja met wat lekkers. Kom allemaal en zing mee!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.