Baalderdienst 8 januari

Baalderdienst 8 januari

Op zondag 8 januari om 10:00 uur is de eerste Baalderdienst van het nieuwe jaar in sporthal de Kamp. Het thema luidt: “de gein om niet perfect te zijn…”. De Voorganger in deze dienst is Ds. Van der Wel, Bert Slijkhuis is de organist en het liedboekkoor, o.l.v. Ina Bosscher, zingt mee. Natuurlijk is er Tiener op Zondag, een leuk werkje voor de jongere kinderen en er is oppas. Na de dienst zal er weer gelegenheid zijn om elkaar het beste te wensen voor het nieuwe jaar onder het genot van een kopje koffie of ranja. We nodigen iedereen van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.