Baalderdienst 8 januari 2023

Baalderdienst 8 januari 2023

Thema van deze dag is ‘Zorgen’

Komende zondag 8 januari, is er om 10 uur een Baalderdienst met het thema ‘Zorgen’ .

Het is knap vervelend als je ze hebt of maakt en je kunt er zelfs aan onderdoor gaan: aan zorgen over de toekomst, je kinderen, je baan, de oorlog. Ont-zorgen – minder bezorgd maken – biedt een soort van ontspanning. Voor veel mensen geeft God een soort basisvertrouwen. Niet dat al je zorgen dan voorbij zijn, want niemand heeft het leven onder controle. Dat is een illusie, het leven onder controle. Maar het basisvertrouwen in God kan wel een soort rust geven en overgave. We lezen verhalen over God die druk is met op zoek zijn naar een mens die klem loopt. Gods zorgen dus….

We vieren met elkaar het nieuwe jaar! We zingen samen met het liedboekkoor, er zijn kinderactiviteiten en kinderoppas. En na afloop uiteraard koffie, ranja en koekjes 🙂

Weet je zeer welkom!

Als je iets missen kunt voor de voedselkast dan gráág. Hierbij nog eens een keer de link om te zien waar je aan bijdraagt en hoe nodig het is. https://www.detoren.net/…/elkaar-helpen-met-voedsel…

En voor de mensen die het nog niet wisten: je kunt de dienst via YouTube life volgen. Even aanklikken op www.pknbaalder.nl

Tot zondag!