Baalderdienst 4 juni

Baalderdienst 4 juni

De volgende Baalderdienst is op 4 juni, 1e pinksterdag,om 10.00 uur. Het thema van deze dienst is: ‘Wat bezielt je?’ De voorganger is ds. van der Wel. Bert Slijkhuis verzorgt samen met het liedboekkoor de muzikale ondersteuning. De liturgische kleur van Pinksteren is rood, daarom willen we vragen of iedereen iets roods wil dragen tijdens deze dienst (kleding/accessoire). Tijdens deze dienst zal iemand uit onze wijk belijdenis van het geloof afleggen. De kinderen gaan iets leuks maken en voor de tieners is er TOZ. Na afloop van de dienst is er koffie, thee en limonade met wat lekkers. Iedereen is van harte uitgenodigd!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.