Baalderdienst 14 maart 2021

Baalderdienst 14 maart 2021
Kiezen of delen…. Baalderdienst 14 maart 10.00 uur.
Er is een grote mensenmassa op de been, die graag naar Jezus luistert. Voor ze het weten is het avond en krijgt iedereen machtig trek. In de verre omgeving is geen winkel te bekennen, laat staan dat de vrienden van Jezus genoeg geld hebben om brood te kopen voor zo veel mensen.
In de mensenmassa is een jochie, ca. 10 jaar. Hij heeft voor zichzelf wél wat meegenomen: vijf gerstebroodjes en 2 vissen. Net genoeg voor hemzelf. Hij kiest ervoor om het te delen….
Kinderen kunnen soms machtig naïef zijn in hun manieren van wereldproblemen oplossen. Een Tijn die nagels gaat lakken…. Maar wat zet je wel niet op het spel als je kiest voor delen? Hoe lossen volwassenen dit soort problemen op? En, nu we het toch over “kiezen” hebben, kies je als christen op een partij die wil delen….?
Ds. Wim van der Wel is de voorganger, Bert Slijkhuis en Ina Bosscher, Ineke Monshouwer en Jacqueline Sijbesma zorgen voor de muziek.
Je kunt de dienst om 10 uur live volgen via PKN Baalder Youtube óf via http://www.pknhardenbergheemse.nl/default.aspx