Baalderdienst 28 juni

Baalderdienst 28 juni

Op zondag 28 juni mogen we met zijn allen de laatste dienst van dit seizoen vieren en een geweldige activiteit beleven. Het thema van deze zondag is: Er zit muziek in!noten

Deze dienst draait om muziek. Wat is de betekenis van muziek? Wat betekent het voor jou? Aan welke liedjes kleven mooie en minder mooie herinneringen? We zouden het geweldig vinden als jullie naar deze feestelijke dienst komen! Ds. Wim van der Wel is onze voorganger en de dienst begint om 10.00 uur.

Voor de tieners is er Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst gaan we nog even gezellig door met elkaar. We beginnen met koffie, ranja en iets lekkers. Daarna hebben we 2 activiteiten: een sportieve activiteit en een meditatieve wandeling. Voor elk wat wils dus! Als afsluiting eten we met elkaar.broodjes

Doe je met ons mee? De toegangsprijs voor deze activiteit is 3 broodjes. Wij verzamelen de broodjes en zorgen voor drinken. Gezamenlijk eten we het ingezamelde brood op.

Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een geweldig samenzijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.