Baalderdienst 28 januari

Baalderdienst 28 januari

Op zondag 28 januari is er weer een Baalderdienst om 10 uur in Sporthal de Kamp. Het thema van deze ochtend is ‘Geweld in het Oude Testament’. In 2001 komen 3000 mensen om in de Twin Towers in de naam van Religie. In het Oude Testament evenveel, als God een tempel laat verwoesten door Simson. Hoe kunnen we het geweld in het Oude Testament begrijpen? Het thema is dit jaar het meest gekozen onderwerp door onze wijkleden. De voorganger is ds. Wim van der Wel en het liedboekkoor begeleidt ons met muziek. Deze ochtend is er geen oppas. De kinderen gaan een leuk werkje maken en voor de tieners is er TOZ. Na afloop is er gelegenheid om na te praten met een kopje thee, koffie of ranja. Wij nodigen iedereen van harte uit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.