Baalderdienst 28 februari

Baalderdienst 28 februari

Op zondag 28 februari 2016 mogen we met zijn allen weer een bijzondere Baalderdienst vieren.

Het thema van deze zondag is:

nieuwe kans

 

 

 

 

 

 

 

 

Hoe veel kansen krijg je? En als je het een keertje misschien niet goed doet, krijg je dan een nieuwe kans? We zouden erg fijn vinden als jullie naar deze dienst komen! Voorganger in deze dienst is Ds. Kruiter. De dienst begint om 10.00 uur in sporthal de Kamp.Voor de tieners is er Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst is er ook in 2016 weer koffie, ranja en iets lekkers. Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een waardevol samenzijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.