Baalderdienst 27 mei

Baalderdienst 27 mei

Aanstaande zondag vieren we Baalderdienst in de Kamp. In die dienst gaan we aandacht besteden aan de thema’s die in de studie van ds. Wim van der Wel naar voren komen: hoe kun je in 2018 in een tijd waarin de invloed van geloof/kerk óók in Hardenberg afneemt op een levende en levendige manier kerk zijn? Eigenlijk gaat het in deze dienst om “onszelf” dus, in ónze wijk. Het thema sluit eigenlijk heel mooi aan op de Pinksterdienst van afgelopen zondag. Er zullen drie diensten aan die studie worden besteed. Dat klinkt saai, maar dat is het totaal niet. In die studie zit heel veel wat ons voor de komende jaren veel nieuwe impulsen kan geven. De eerste dienst zal gaan onder het thema “Zeven rode draden”. Het is meer een verslag van een studiereis naar Londen, waar de kerk op sommige plekken op sterven na dood was én waar prachtige nieuwe impulsen zijn ontstaan. Bij al die impulsen zijn telkens 7 elementen die terugkomen en die die kerken opnieuw levend hebben gemaakt. Daar kunnen we écht veel van leren. Sterker nog, sommige van die rode draden hebben we zelf al in huis. We gaan wat extra stil staan bij twee van de rode draden “bezield door geloof” en “ruimte voor ieder….” Als je nieuwsgierig bent én wilt meedenken hoe we onze wijkgemeente levend kunnen houden… kom! Het liedboekkoor is er ook, er is een activiteit voor de kinderen en TOZ is er. Uiteraard is er na afloop koffie en thee. Iedereeen is welkom!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.