Baalderdienst 26 november

Baalderdienst 26 november

Op zondag 26 november om 10.00 uur is de volgende Baalderdienst in sporthal ‘de Kamp’. Het thema van deze dienst is “Deel je hoop en je verdriet”. Dit is de laatste zondag van het kerkelijk jaar. We noemen tijdens deze dienst de namen van de mensen uit onze wijkgemeente die in het afgelopen jaar zijn overleden en er is gelegenheid om een kaarsje te ontsteken voor mensen die we missen. De voorganger is ds. Wim van der Wel en Bert Slijkhuis is onze organist. Het liedboekkoor werkt mee. Er is geen oppas, de kinderen gaan een kinderwerkje maken en voor de tieners is er TOZ. Na afloop is er gelegenheid om na te praten met een kopje thee, koffie of ranja met wat lekkers. Wij nodigen iedereen van harte uit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.