Baalderdienst 26 juni 2022

Baalderdienst 26 juni 2022

Zondag 26 juni is het thema van de Baalderdienst “volhouden?”.

De Kamp is “halfvol”, maar niet zo vol als voor corona. Dat geldt niet alleen voor de kamp, maar voor veel meer kerken en andere activiteiten. Er is veel maatschappelijke onrust: 1,2 miljoen huishoudens in dreigende financiële problemen, boeren in de knel, klimaat in de knel, oorlog en dreigende gastekorten, corona dat weer terug lijkt van niet echt weggeweest. Dat maakt velen van ons onzeker. Misschien hebben we God en elkaar wel meer nodig dan ooit…… Daarom is het thema “volhouden?” Je bent allemaal welkom! Er is muziek – met een concertje – van de Nu-je-onderwegband, Er zijn kinderactiviteiten voor alle leeftijden, koffie, thee en limonade. Ds. Wim van der Wel is de voorganger. De dienst is live te volgen via Youtube en is terug te zien via de website of Youtube.

/ INFORMATIE

Thema:
“XXXXXXXXX”?

https://www.youtube.com/watch?v=nHOwgpSczl4&t=91s