Baalderdienst 26 februari

Baalderdienst 26 februari

Op zondag 26 februari om 10:00 uur is weer een Baalderdienst in sporthal de Kamp. Het thema luidt: “Gedeelde smart” Soms kun je elkaar enorm helpen als mensen – gewoon als medemens, broer/zus/buurman/ enz. – én soms heb je hulp nodig van een professional. Wanneer heb je wat/wie nodig.

De Voorganger in deze dienst is Ds. Van der Wel en de muziek wort verzorgt door de Nu Je Onderweg Band en Bert Slijkhuis op het orgel. Er is Tiener op Zondag en de jongere kinderen gaan naar de hal. Na de dienst is er koffie, thee of ranja. We nodigen iedereen van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.