Baalderdienst 26 april

Baalderdienst 26 april

Op zondag 26 april mogen we met zijn allen een prachtige Baalderdienst vieren. Het thema van deze zondag is:

Laat je (niet) kennen!

Met 5 kinderen die gedoopt worden

Deze dienst vieren we dat er maar liefst 5 kinderen gedoopt gaan worden. We zouden het geweldig vinden als jullie naar deze feestelijke dienst komen! Ds. Wim van der Wel is onze voorganger en de dienst begint om 10.00 uur. Baalderdienst 25 jan-8Voor de tieners is er Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst is er natuurlijk weer koffie, ranja en iets lekkers. Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een geweldig samenzijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.