Baalderdienst 25 oktober

Baalderdienst 25 oktober

Op zondag 25 oktober mogen we met zijn allen een prachtige Baalderdienst vieren.

Het thema van deze zondag is: Ik zie, ik zie wat jij niet ziet! Zie je wel eens dingen die een ander niet ziet? Leg je dan uit wat je ziet? We zouden het geweldig vinden als jullie naar deze feestelijke dienst komen! Marcel Oostenbrink is onze voorganger en de dienst begint om 10.00 uur. Voor de tieners is er Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst is er natuurlijk weer koffie, ranja en iets lekkers. Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een geweldig samenzijn.privacy 1-2

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.