Baalderdienst 25 oktober

Baalderdienst 25 oktober

Op zondag 25 oktober is er weer Baalderdienst, het thema is “onderzoek jezelf”. Voor de één iets heel aangenaams en gewoons, maar voor een ander kan het soms ook eng zijn. Wil ik wel alles van mezelf begrijpen? We lezen het verhaal van de twee mannen die op pad gaan om het nieuwe land Israël te onderzoeken en in Jericho terechtkomen. Daarnaast lezen we psalm 139 over God die ons beter kent dan we onszelf kennen. Ds. Wim van der Wel is de voorganger, het liedboekkoor zingt weer namens ons. Helaas zijn er nog geen kinderactiviteiten en/of oppas. Als je aanwezig wil zijn bij deze dienst moet je je aanmelden via de scipio-app. Dit kan vanaf maandag 19 oktober 9.00 uur tot en met donderdagmorgen 12.00 uur of via de telefoon op maandag, dinsdag en donderdagmorgen van 10.00-12.00 uur óf op maandag of woensdagavond van 18.00- 20.00 uur via 680833. De dienst is ook live te volgen via Youtubekanaal van pknbaalder.