Baalderdienst 25 november

Baalderdienst 25 november

Op 25 november om 10.00 uur vieren we in sporthal ‘De Kamp’ de zondag van de Eeuwigheid. We denken dan aan dierbare mensen die we missen en steken voor hen lichtjes aan. Iedereen  – gelovig of niet – die iemand mist, is welkom om dat gemis te komen delen en een lichtje aan te steken. Het thema van deze dienst is: ‘Je naam wordt nooit vergeten…’.  De voorganger is Ds. Wim van der Wil. Het Liedboekkoor o.l.v. Ina Bosscher verzorgt de muzikale ondersteuning. Voor de kinderen t/m groep 6 is er een kinderwerkje en voor de tieners is er TOZ. Er is geen oppasdienst. Na afloop is er koffie, thee of ranja met wat lekkers.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.